Systemy alarmowe

Systemy alarmowe

Monitoring


Projektowanie, montaż i konserwacja systemów alarmowych.

MSU GROUP oferuję bogatą gamę systemów alarmowych zawsze dopasowanych do potrzeb klienta. Najwyższej klasy urządzenia, montowane przez wykwalifikowanych pracowników skutecznie zapobiegając włamaniom, kradzieżom, czy wtargnięciom. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm i instytucji. Gwarantujemy całodobowe wsparcie techniczne i gwarancję na każdy zakupiony i zainstalowany produkt.
Instalujemy systemy  alarmowe w obiektach przemysłowych, magazynach, na budowach, terenach zewnętrznych, obiektach biurowych, handlowych i usługowych. Oferujemy również systemy alarmowe dla mieszkań. Wykorzystujemy najwyższej jakości urządzenia, które skutecznie odstraszają włamywaczy, zapobiegając kradzieży powierzonego nam pod opiekę mienia. Oferowane przez nas urządzenia informują o wtargnięciu, pożarze, czy nieulatniającym się dwutlenku węgla.


Systemy alarmowe

Budujemy od podstaw i instalujemy najbardziej skuteczne i nowoczesny systemy alarmowe. 24 godziny na dobę jesteśmy gotowi interweniować na każde wezwanie wywołane przez montowane alarmy. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy dopasują każdy system alarmowy do indywidualnych potrzeb klienta.
System alarmowy musi być odpowiednio dobrany. Powinien wyróżniać się prostą i czytelną obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. W hali produkcyjnej wymagane będzie zamontowanie innych czujników, innych w magazynie, jeszcze innych w pomieszczeniach biurowych czy domku jednorodzinnym.

W zakresie usług instalacji i obsługi systemów alarmowych oferujemy:
  •  doradztwo, projekt systemu alarmowego najbardziej odpowiedniego dla danego obiektu
  •  najnowocześniejszy sprzęt oraz dostęp do najnowszych technologii
  •  wykwalifikowaną kadrę ściśle współpracującą z klientem
  • wgląd klienta na każdym etapie projektu
  •  kontrolę techniczną urządzeń
  • profesjonalny montaż i obsługę serwis oraz naprawy urządzeń alarmowych
Potrzebujesz pomocy
Chcesz się zarejestrować?
Zadzwoń!
Pomożemy!

+48 605 566 444
+48 519 339 469
523 223 522
msu@msu.pl