Ochrona elektroniczna

ochrona elektroniczna

Monitoring


Na ochronę elektroniczną składają się systemy takie jak: alarmy, monitoring wizyjny, system antynapadowy, kontrola czasu pracy, czujki przeciwpożarowe. Nasze systemy zaprojektowane są przy wykorzystaniu najnowszej technologii, opierającej się na najwyższej klasy urządzeniach, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Stosujemy systemy monitorowania najwyższej jakości. Dzięki nadajnikom i ich odpowiedniemu zaprogramowaniu monitorujemy i odbieramy wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe. Stwarza to większe możliwości, podnosi jakość monitoringu i skuteczność naszej ochrony.


W zakresie ochrony technicznej oferujemy profesjonalne systemy sygnalizacji:

  • włamania
  • napadu
  • kontroli dostępu

Wszystko kontroluje system monitorowania alarmów CMA. To centralne miejsce do którego trafiają wszystkie ważne informacje, sygnały, komunikaty z podległych posterunków, monitorowanych obiektów czy też pojazdów. CMA obsługiwane jest przez przeszkolonych w tym celu pracowników, 24 godziny na dobę, gotowych w każdej chwili, w zależności od sytuacji reagować na zaistniałe sygnały. Zapewniamy liczne patrole interwencyjne wraz z realizacją.

Potrzebujesz pomocy
Chcesz się zarejestrować?
Zadzwoń!
Pomożemy!

+48 605 566 444
+48 519 339 469
523 223 522
msu@msu.pl