kontenery portiernie stróżówki

Sprzedajemy i wynajmujemy kontenery biurowe, morskie, magazynowe, sanitarne, chłodnie oraz  portiernie we współpracy z naszym partnerem eKontenery.pl
Kontenery to doskonałe rozwiązanie które, w zależności od rodzaju,  ma swoje zastosowanie jako  tymczasowe zaplecza biurowe,  biura sprzedaży mieszkań, węzły sanitarne,  tymczasowe magazyny,  wykorzystania  w transporcie na dużych odległościach, portiernie dla pracowników, chłodnie, szatnie czy nawet przedszkola.
 
 
Wysoki standard wykonania kontenerów, możliwość ich przebudowy, gotowość do  natychmiastowego użycia, doskonałe naświetlenie wewnątrz dzięki różnym wariantom przeszkleń oraz  wytrzymała stalowa konstrukcja  sprawia, że stanowią doskonałą alternatywę dla murowanych pomieszczeń.
Wybierając kontenery postaw na sprawdzoną firmę  EKONTENERY, to specjalista w branży kontenerów i tymczasowych systemów kontenerowych.
  • Ponad 10 lat doświadczeń
  • Doradztwo na miejscu
  • Szybkie terminy dostaw
  • Nieograniczone możliwości konfiguracji
  • Własne ekipy montażoweKontenery portiernia / stróżówka

Kontener typu portiernia przeznaczona jest dla pracowników ochrony lub portierów. W ofercie kontenery dostępne są  w wymiarach 5 i 10 stopowym.
Kontener wyposażony jest w kompletną instalację oświetleniową, grzewczą i elektryczną. Jego mała powierzchnia świadczą o dużej mobilności i łatwości w transporcie. Może być wykorzystywana jako rozwiązanie stałe bądź rozwiązanie tymczasowe.

Potrzebujesz pomocy
Chcesz się zarejestrować?
Zadzwoń!
Pomożemy!

523 223 522
505 425 425