Aktualności

Data dodania: 29/06/2023
MSU GROUP liderem rynku wież monitorujących. MSU GROUP liderem rynku wież monitorujących.


Rosnąca lawinowo ilość montaży wież monitorujących MSU GROUP na terenie całego kraju świadczy nie tylko o zwiększającej się świadomości dotyczącej tej innowacyjnej formy ochrony, ale przede wszystkim o zaufaniu naszych Klientów, do których należą liderzy branży budowlanej, meblarskiej, FMCG, petrochemicznej, przemysłu ciężkiego, branży logistycznej oraz farm fotowoltaicznych.

Wybierając monitoring do zadań specjalnych, takich jak iTower, warto postawić na prekursora współczesnych form ochrony w Polsce. MSU GROUP gwarantuje iMONITORING w dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju, zmniejszając koszt tradycyjnej ochrony o 80%.


Ważąca ponad pół tony, wieża MSU GROUP, została wyposażona w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu opartą na sztucznej inteligencji. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrycie oraz rozpoznawanie różnego typu obiektów, detekcję i klasyfikację zachowań.
Nieprzerwany monitoring 24/7 Centrum Operacyjne MSU GROUP patroluje obszar, wykorzystując kamery o zasięgu 360 stopni zamontowane na 7-metrowym maszcie teleskopowym. W zależności od potrzeb naszego Klienta, wieża monitorująca MSU może być wyposażona w pełni autonomiczny system zasilania lub wymagać podłączenia do stałej sieci prądotwórczej. Dzięki specjalnej aplikacji, nasz Klient może w każdej chwili, w czasie rzeczywistym sprawdzić, jak wygląda obszar chroniony przez nas, ma również możliwość podglądu zdarzeń, które już zaistniały. MSU GROUP to doświadczenie i wiarygodność zdobyte przez blisko 80 lat działalności.
 

 

 

Wieża monitorująca wyposażona jest w:

  • kamery obejmujące obszar 360 stopni, odporne na warunki atmosferyczne 
  • czujniki ruchu lub radary  zapewniajace detekcję wtargnięcia na obiekt i natychmiastowe przekazanie komunikatu alarmowego do centrum monitorowania alarmów
  • nagłośnienie umożliwiające wydawanie komunikatów i pełniące funkcję prewencyjną
  • oświetlenie ułatwiające pracę oraz poprawiające bezpieczeństwo (prawidłowo oświetlony teren skutecznie odstrasza intruzów przed wejściem w chroniony obszar)
  • maszt mechaniczny teleskopowy o wysokości do 7 m, przystosowany do trudnych warunków pracy
  • aplikację inwestora umożliwiającą stały podgląd w czasie rzeczywistym inwestycji

 

Budujesz, remontujesz a może dopiero rozpoczynasz inwestycję, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia dotyczącego ochrony mienia.

+48 519 339 469
+48 605 566 444
 
 « Wróć
Potrzebujesz pomocy
Chcesz się zarejestrować?
Zadzwoń!
Pomożemy!

523 223 522
523 223 522
52 196 51
msu@msu.pl
52 196 51